10.4 C
Brno
Pátek, 9 června, 2023
DomůPrůmyslVíte, že ve Vizovicích najdete kovoobrábění s více než třicetiletou tradicí?

Víte, že ve Vizovicích najdete kovoobrábění s více než třicetiletou tradicí?

Mnohdy je těžké najít společnost, která by činnosti, o niž máme zájem, naprosto dokonale rozuměla. Ovšem v drtivé většině případů platí, že více času uplyne od založení firmy, tím bohatší má zkušenosti a nabízí stále lepší a lepší výsledky. Právě takovou je společnost Kovoobrábění Luděk Crlík z Vizovic.

Bohaté služby z oboru kovoobrábění

Čtěte také:

Rakousko od pondělí 8. listopadu zpřísňuje pravidla pro neočkované

Čtěte také:

3 věci, které zažijete pouze v Záhřebu

Čtěte také:

Tel Aviv: Dovolená v Amsterdamu Blízkého východu

Čtěte také:

Neapol - Co vidět a je třeba se ho opravdu bát?

Čtěte také:

Zapomenutý východní Island

Čtěte také:

Labradorit

Společnost působí na trhu od roku 1992, kdy začala se strojní výrobou. Zaměřuje se na obrábění na soustružnických automatech. Hlavní náplní je výroba soustružnických dílů v sériové i malosériové výrobě. Zajišťují tepelnou i povrchovou úpravu dle požadavků zákazníků.

Využít můžete služeb CNC soustruhy, a to 4x SPRY40 CNC, S50 CNC, max. průměr tyče 50 cm, max. průměr soustružení 140 mm při délce soustruhu 300 mm. Další možností je revolverový soustruh pro max. průměr tyče 60 mm, průměr sklíčidla 250 mm, délka soustruhu 550 cm, průměr 3 – 22 mm a délka soustružení 60 mm. Dalšími možnostmi jsou soustruh S28, frézka FV2, FH2 nebo vrtačky max. průměr 32 mm.

Čtěte také:

Většina velkých ekonomik se nadále zpomaluje

Čtěte také:

Meta oznámila velké propouštění, klesají její příjmy

K dispozici jsou vám nejen nejlepší soustruhy, ale i vačkové jednovřetenové automaty nebo bezhrotová bruska.

Nechte si poradit nebo poptejte, co potřebujete

Společnost Kovoobrábění Luděk Crlík ráda vyhoví všem klientům, kteří přesně vědí, co potřebují. Na webových stránkách crlik-obrabeni.cz můžete zanechat zprávu s poptávkou i kontakty na vás a pan Crlík se s vámi velmi rychle spojí. I v případě, že potřebujete odbornou, erudovanou radu, rádi a ochotně vám tady pomohou a poradí.

Stejně tak můžete společnost kontaktovat telefonicky na tel. č. +420 608 712 015, zaslat zprávu a e-mailovou adresu ludek.crlik@tiscali.cz nebo se rovnou zastavit osobně ve Vizovicích na ul. Mlýnská 301.

Pokud váháte, můžete se podívat i do bohaté fotogalerie, kterou najdete na crlik-obrabeni.cz, stejně jako mnohé jiné informace. Pokud se na tuto zkušenou firmu obrátíte, jistě budete spokojeni, jako mnozí klienti před vámi.

- Komerční sdělení -pr clanky

Nejnovější články